Purple House In Colorful City Centre
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dompelbad | Spa en ontspanning Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Purple House In Colorful City Centre Willemstad villa van 70 m² is binnen 18 minuten wandelafstand van de Koningin Emma Pontjesbrug gelegen en biedt duiken voor actieve gasten.
Het Maritiem Museum Curacao ligt op slechts 1 km hier vandaan, terwijl Mikvé Israël-Emanuelsynagoge binnen een paar straten van dit vakantiehuis is gelegen. Historische bezienswaardigheden in de omgeving zijn onder andere het Rif Fort, binnen 19 minuten wandelen ervan.
De 1-badkamer villa biedt ook koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, evenals een complete keuken. Het gezellige vakantiehuis ligt niet ver van Gouverneur De Rouville, waar gasten kunnen genieten van Europese gerechten. 6A - Caracasbaai busstation bevindt zich op 750 meter verwijderd van deze 1-slaapkamer Purple House In Colorful City Centre villa en biedt een goede verbinding met de hele stad.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plantage 'Plantersrust'1675 km
- Parasasa Beach3188 km
- Habaai2293 km
- Hugo's Mall3526 km
- Misa di Steenrijk2862 km
- Landhuis de Goede Hoop2169 km
- Fort Piscadera3759 km
- Steenrijk3063 km
- Luchthavens
- Curacao Luchthaven12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Ligstoelen
- Tuin
- Spa centrum
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Purple House In Colorful City Centre villa van de luchthaven Curacao?
Purple House In Colorful City Centre villa ligt op 20 minuten rijden van de luchthaven Curacao. - ❓
Is er Wi-Fi in Purple House In Colorful City Centre villa?
Ja, Purple House In Colorful City Centre villa biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Purple House In Colorful City Centre villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Purple House In Colorful City Centre villa is $80. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van dit vakantiehuis?
Gasten van dit vakantiehuis kunnen eten in Gouverneur De Rouville restaurant, dat Europese gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Purple House In Colorful City Centre villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Willemstad zijn de Koningin Emma Pontjesbrug en het Maritiem Museum Curacao, die respectievelijk op 1 en 1,1 km van Purple House In Colorful City Centre villa liggen. Daarnaast is Mikvé Israël-Emanuelsynagoge (1,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.